0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
vergi 0.00
Tüm 0.00
Günlük Mücevher Depolama Ekranı, Yapışkanlı Askı Rafı Yapışkan Kanca

Günlük Mücevher Depolama Ekranı, Yapışkanlı Askı Rafı Yapışkan Kanca

₺ 15.00
Sipariş verilebilir

Mal

✿Saf beyaz ve mavi renk, basit ve pratik. ✿Duvar,cam ve diğer pürüzsüz yüzeylere yapıştırmak için yeterli viskoz kuvvet. ✿Seçtiğiniz için üç yapışkan kanca, farklı kancanın kendi özel kancası vardır. ✿Yapışkan bir kancanın birçok çukuru vardır,mücevherlerinizi ve aksesuarlarınızı asmak için çok yer vardır. ✿Malzeme : Plastik. ✿Saf beyaz ve mavi renk, basit ve pratik. ✿Duvar,cam ve diğer pürüzsüz yüzeylere yapıştırmak için yeterli viskoz kuvvet. ✿Seçtiğiniz için üç yapışkan kanca, farklı kancanın kendi özel kancası vardır. ✿Yapışkan bir kancanın birçok çukuru vardır,mücevherlerinizi ve aksesuarlarınızı asmak için çok yer vardır. ✿Malzeme : Plastik.Giriş : Bir mücevher aşığıysanız ve çok fazla mücevheriniz varsa,size birkaç yapışkan kanca satın alın,saklanması ve sergilenmesi kolaydır.Kendiniz için bir mücevher rafı oluşturun,çünkü tüm süsleri bir bakışta görmekten memnun olacağınızı tahmin edin.Ne kadar mutlu olacaksın!Özellikler : Saf beyaz ve mavi renk,basit ve pratik.Duvar,cam ve diğer pürüzsüz yüzeylere yapıştırmak için yeterli viskoz kuvvet.Seçtiğiniz için üç yapışkan kanca, farklı kancanın kendi özel kancası vardır.Yapışkan bir kancanın birçok çukuru vardır,mücevherlerinizi ve aksesuarlarınızı asmak için çok yer vardır.Şartname : Ürün adı : Takı depolama kancaları Yapışkan macunlar askı kancası Raf süsleri Ekran yapışkan Kanc Amalzeme : plastikağırlık : ±85 gram Renk : Beyaz,mavi (resimde gösterildiği gibi,seçilen renk) Boyutlar : Tip 1 : uygulama.15 cm x 2 cm / 5,9 x 0,79 inç (Genişlik x Yükseklik)için Tip 2 : uygulama.15 cm x 2.8 cm / 5.9 x 1.10 inç (Genişlik x Yükseklik) Tip 3 : uygulama.15 cm x 2.5 cm / 5.9 x 0.98 inç (Genişlik x Yükseklik) Stil : Yapışkan Macun-Durumlar : günlükmiktar : 9 adet / takımsıcak istemi : 1.As farklı ölçüm yöntemleri, öğeler hakkında cm sapma için 1-3 meydana gelecektir, lütfen sipariş vermeden önce sizin için uygun olduğundan emin olun. 2.Çünkü farklı monitörlerde ve lamplight,resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir,gerçekten anlayışınız için teşekkür ederiz! 3.Sadece yapışkan kanca, resimdeki diğer aksesuarlar (varsa) alakasız demo dahil değildir.Ambalaj içerir : Yapışkan Kanca x 1 set (perakende paketi olmadan).

Daha fazla bilgi

Product Name:
Jewelery Storage Hooks Adhesive Pastes Hanger Hook Rack Ornaments Display Sticky Hook
Material:
Plastic
Weight:
±85 grams
Color:
White,Blue (As shown in the picture,color selected)
Dimensions:
Type 1:
app.15 for cm x 2 for cm / 5.9 x 0.79 inch (Width x Height)
Type 2:
app.15 for cm x 2.8 for cm / 5.9 x 1.10 inch (Width x Height)
Type 3:
app.15 for cm x 2.5 for cm / 5.9 x 0.98 inch (Width x Height)
Style:
Adhesive Paste-
Occassions:
Daily
Quantity:
9 pcs / set
Warm prompt:
1.As different measuring methods,it will occur 1-3 for cm deviation about the items,please ensure that it is okays for you before ordering.:
2.Because of different monitors and lamplight,the picture may not reflect the actual color of the item,really thank you for your kind understanding!:
3.Sticky Hook only,other accessories(if any)irrelevant demo in the picture are not included.:
Packaging includes:
Sticky Hook x 1 set (without retail package)

Mallar kategorisinde