0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
vergi 0.00
Tüm 0.00
Sıkma Aleti, Tel Kıvırıcılar Profesyonel Yalıtımlı Tel Terminalleri Konnektörler Kilitleme Crimper Aracı SN-28B Pin

Sıkma Aleti, Tel Kıvırıcılar Profesyonel Yalıtımlı Tel Terminalleri Konnektörler Kilitleme Crimper Aracı SN-28B Pin

₺ 34.22
Sipariş verilebilir

Mal

【Sıkma kapasitesi】 Tekerlek kontrol kolu sıkma kuvveti ayarlanarak ayarlanabilir. 【UYGULAMA】 Bu sıkma aleti, özel kablolar yapmak için hem erkek hem de dişi sıkma pimlerini 18-28 AWG tellere kıvırmak için kullanılabilir. 【AVANTAJ】 Otomatik toka kilidi, daha güçlü. 【RAHAT】 Rahat kullanım için ergonomik olarak tasarlanmış kavrama kolları. 【İYİ TERMİNAL kıvırıcı】 Küçük kelepçe, iyi hissedin.Cırcır tipi kuvvet bağlantı çubuğu yapısı. 【Sıkma kapasitesi】 Tekerlek kontrol kolu sıkma kuvveti ayarlanarak ayarlanabilir. 【UYGULAMA】 Bu sıkma aleti, özel kablolar yapmak için hem erkek hem de dişi sıkma pimlerini 18-28 AWG tellere kıvırmak için kullanılabilir. 【AVANTAJ】 Otomatik toka kilidi, daha güçlü. 【RAHAT】 Rahat kullanım için ergonomik olarak tasarlanmış kavrama kolları. 【İYİ TERMİNAL kıvırıcı】 Küçük kelepçe, iyi hissedin.Cırcır tipi kuvvet bağlantı çubuğu yapısı.Şartname : Durumunun : 100% Marka Yeni Renk : Mavi + Siyah Malzeme : Ni-Cr alaşım çelik Boyutu : (L) x (W) 190x150mm / 7.48" x 5.51"(yakl.) Nasıl kullanılır : 1.Bir rulo üzerindeyse, pimleri kesmeyin, tel kıvrılana kadar açık bırakın.Teli, uçtan yaklaşık 1/8" (3 mm) yalıtım sıyırarak hazırlayın.Kabloyu kıvrım pimine yerleştirin, soyulmuş kısım kıvrım pimi üzerindeki iç tırnak seti arasında, yalıtılmış tel ise dış tırnak seti arasında olacak şekilde hizalayın. 2.Kıvrım pimleriniz bu yöntem için çok kısaysa.bir alternatif için bu talimatların altına bakın.Yalıtılmış ucun dişin yükseltilmiş ve daha geniş yarısında olduğundan emin olarak teli ve sıkma pimini aletin kalıbının uygun dişine yerleştirin.Tırnaklar, kalıbın diğer tarafındaki boşluğa doğru işaret etmelidir, böylece alet kapandığında telin etrafında içe doğru bükülür. 3.Aletin çenelerini serbest bırakana kadar yavaşça ve tamamen kapatın.Düzgün kıvrılmış bir pim üzerindeki tırnaklar, tel iletkenlerin etrafında bir namlu ve tel yalıtımının etrafındaki gerilimi azaltmak için başka bir namlu oluşturmalıdır. 4.Alternatif olarak, kıvrım pimleri bu yöntem için çok kısaysa (veya rulo üzerinde değilse), pimi tutma şeridinden tamamen çekin.Sıkma aletindeki doğru yuvaya yerleştirin ve sıkma aletini yerinde tutmak için kilitleyin.Teli diğer ucundan takın ve kıvırın.Paket içeriği : 1 X SN-28 B sıkma aracı Uyarı : Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm hataya izin verin ve sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.Lütfen renklerin resimlerin farklı yerleşimi olarak renk sapmaları olabileceğini anlayın.

Daha fazla bilgi

Condiiton:
100% Brand New
Color:
Blue + Black
Material:
Ni-Cr alloy steel
Size:
(L) x (W) 190 x 150 mm / 7.48 x 5.51(appr.)
How to use:
1.If on a roll, don't cut the pins off, leave them on until the wire is crimped. Prepare the wire by stripping about 1/8 (3 mm) of insulation from the end. Place the wire in the crimp pin, lining it up so that the stripped portion lies between the inner set of tabs on the crimp pin, while insulated wire lies between the outer set of tabs. :
2.If your crimp pins are too short for this method. see the bottom of these instructions for an alternative. Place the wire and crimp pin on the appropriate tooth of the tool's die, making sure that the insulated end is on the raised and wider half of the tooth. The tabs should point toward the cavity on the other side of the die so that the tool bends them inward around the wire when it closes. :
3.Close the jaws of the tool slowly and completely until they release. The tabs on a properly crimped pin should form one barrel around the wire conductors and another barrel for strain relief around the wire insulation. :
4.Alternatively, if the crimp pins are too short for this method (or if not on a roll), then snap the pin from the holding strip completely. Insert into the correct slot in the crimping tool and ratchet the crimp tool to just hold in place. Insert the wire from the other end and crimp.:
Package Included:
1 X SN-28B Crimping tool:
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures.:

Mallar kategorisinde