0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
vergi 0.00
Tüm 0.00
NIANXINN Askıları Basit 50'li Paket Düz Renk Plastik Kaymaz Plastik Askılar Dolap Mont Kazak Yetişkin Askısı (Renk

NIANXINN Askıları Basit 50'li Paket Düz Renk Plastik Kaymaz Plastik Askılar Dolap Mont Kazak Yetişkin Askısı (Renk

₺ 371.46
Sipariş verilebilir

Mal

Çok ince ve kompakttır, böylece çok fazla gardırop alanından tasarruf edebilirsiniz. ▲ GÜNLÜK KULLANIM için MÜKEMMEL : Tişörtler, gömlekler, bluzlar, takım elbiseler, paltolar, kazaklar, elbiseler, kısa pantolonlar, etekler vb.Gibi daha hafif kıyafetleri ve giysileri asmak için çok değerli günlük askılar. ▲ SÜPER GÜÇLÜ : Birinci sınıf plastikten yapılmış,dolabınızdaki en ağır kıyafetleri bile sabit bir şekilde tutacağından emin olun,ahşap elbise askılarından daha güçlü ve çok daha hafiftir, ancak bükülmeden ağır katları tutmak için sağlamdır. ▲ OMUZ OLUKLARI : Çok yönlü çamaşır askılarımız çocuklar ve yetişkin kıyafetleri için uygundur,ancak çentikli omuzlarla tasarlanmış diğer aksesuarlar için de kullanılabilir,bu kaymaz askılar bağları,kemerleri,şalları,ince askılı gömlekleri,sütyen,gecelik ve kombinezon gibi kadın iç çamaşırlarını asmak için mükemmeldir. ▲ MÜKEMMEL BOYUT : Bu kazak askıları 50'li paket halinde gelir,Boyutlar yaklaşık 45 cm uzunluğundadır,değerli giysilerinizi doğal olarak asılı tutmak için doğru şekle sahip birçok giysiyi tutmak için mükemmel boyuttur.Dolabınızı çok daha yönetilebilir hale getiriyorlar-sadece güzel ve düzenli görünmekle kalmıyor, aynı zamanda hepsi aynı boy ve şekildeyken karışık askılarla savaşmak için daha az zaman harcayacağınız anlamına geliyor.Şartname : Düz renk.Omuzları pürüzsüz tutar.Yerden tasarruf.Paket dahil : 50 * Askı.Ekstra Depolama : Gardırobunuzdaki mevcut depolama alanını arttırırken minimum yer kaplar, aramaktan kaçınmak için kıyafetlerinizi düzenleyin, bezlerin kırışmasını önleyin, ütülemeye gerek yok.Askının yan tarafındaki ergonomik tasarım eğrisi ile giysilerin omuzlarında kırışma veya bükülme olmayacaktır.

Daha fazla bilgi

Solid color.:
Keeps shoulders smooth.:
Space Saving.:
Package Including:
50*Hanger.:
Extra Storage:
Taking up minimal space while increasing the available storage space in your wardrobe, organize your clothes to avoid searching, keeping cloths from creasing, no need for ironing.
With the ergonomic design curve on the side of the hanger, there will be no creases or warping on the shoulders of the clothes. :

Mallar kategorisinde